tel: 733 333 444

POLYCHEM

Autoryzowany przedstawiciel

Firma Polychem Systems z Poznania jest największym i najbardziej cenionym dostawcą piany poliuretanowej przeznaczonej do wykonywania izolacji termicznych poddaszy i innych pomieszczeń. Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Polichem Systems na Polskę.

ASTECO

Preferowany wykonawca

Firma Asteco, wiodący dystrybutor agregatów do wykonywania ociepleń z wykorzystaniem piany poliuretanowej, wyznaczył naszą firmę na preferowanego wykonawcę izolacji termicznych.

 

DLACZEGO MY? 3 POWODY

1. Nasze agregaty

Wiele firm pod pozorem wykorzystywania drogiego sprzętu tak naprawdę używa tanich urządzeń, źle zaprojektowanych i wykonanych ze słabej jakości materiałów. Są to najczęściej agregaty pochodzące z takich krajów jak Chiny. Nasze urządzenia to w 100% oryginalne, amerykańskie agregaty, wyprodukowane przez czołowych światowych producentów.

czytaj więcej
2. Kamera termowizyjna

Jednym z najlepszych sposobów na sprawdzenie jakości wykonanej termoizolacji jest wykorzystanie kamery termowizyjnej. Większość firm w ogóle nie oferuje żadnego testu dla wykonanych przez siebie usług, my test profesjonalną kamerą termowizyjną oferujemy Państwu za darmo i traktujemy jako konieczny i krytyczny element naszej współpracy.

czytaj więcej
3. Normy Europejskie

Nasza firma działa nie tylko w całej Polsce, ale również na rynkach europejskich: w Niemczech i Czechach. Normy, zarówno te związane z ogólną działalnością budowlaną, jak i samymi izolacjami termicznymi są w tych krajach dużo bardziej rygorystyczne - my je spełniamy i stosujemy również w naszym kraju.

(w przygotowaniu)

EXPRES-PUR - FIRMA GODNA ZAUFANIA

Doświadczenie

Od połowy pierwszej dekady obecnego wieku gromadziliśmy doświadczenie i zdobywaliśmy umiejętności na rynku niemieckim i czeskim. Dzisiaj całą swoją działalność koncentrujemy na Polsce, szczególnie jej południowej części. Realizowaliśmy ocieplenia wielu różnych obiektów, w tym domków jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej czy hal przemysłowych.

Technologia

Wybraliśmy i proponujemy Państwu pianę poliuretanową, ponieważ, dzieki naszemu doświadczeniu, wiemy, że jest to najlepszy i najbardziej nowoczesny sposób ocieplania własnego domu. Pozwala oszczędzić czas, pieniądze, a do tego jest bezpieczna dla środowiska. Piany typu PUR są stosowane we wszystkich krajach zachodniej Europy jako uznana metoda izolacji cieplnej dachów i poddaszy.

Pracownicy

Nasi pracownicy to wartość sama w sobie. Są to kompetentni, doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. My, jako firma, nie wahamy się inwestować w naszych ludzi, bo wiemy, że to oni, wykonując swoją pracę, są źródłem naszego sukcesu i najlepszą wizytówką naszej firmy.

Klienci

Popularne powiedzenie "klient - nasz pan" jest jednym z naszych drogowskazów na drodze do sukcesu firmy. Wiemy, że tylko spełniając Państwa oczekiwania wobec naszej pracy, możemy liczyć na Państwa zadowolenie, a przez to polecenie nas Państwa znajomym i bliskim. Chcemy, abyście współpracując z nami mieli Państwo zagwarantowaną satysfakcję i poczucie podjęcia dobrego wyboru.