tel: 733 333 444

HYDRONYLON

Proof-Tech to polska firma, która powstała w Gliwicach w 2009 roku. Głównym profilem działalności jest produkcja syntetycznych materiałów do renowacji i izolacji istniejących pokryć dachowych. Firma działa w całej Polsce: oprócz siedziby w Gliwicach posiada 8 oddziałów w innych częściach kraju, a od 2012 roku prowadzi działalność poza granicami kraju, dzięki oddziałowi handlowemu w Wielkiej Brytanii.

Podstawowymi produktami firmy są materiały z grupy Hydronylon. Są to doceniane w Polsce i na świecie środki, które służą do uszczelniania i renowacji istniejących pokryć dachowych. Oferowane przez Proof-Tech materiały są środkami ekologicznymi, bezpiecznymi i trwałymi, co potwierdzają dziesiątki wykonanych uszczelnień dachów.

Dzięki naszej współpracy z firmą Proof-Tech możemy Państwu zaoferować doskonałą powłokę ochronną dla Państwa dachu, która nie tylko ochroni strop przed warunkami atmosferycznymi, ale także zwiększy jego trwałość i estetykę.

Poniżej prezentujemy krótki opis produktów firmy Proof-Tech, które Państwu oferujemy, a także przedstawiamy zdjęcia z wybranych realizacji.
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy PROOF-TECH!

HYDRONYLON HN

Hydronylon HN to nawierzchniowa membrana, która stanowi ochronę pokrycia dachowego przed czynnikami atmosferycznymi. Hydronylon HN jednocześnie jest świetną warstwą izolującą wilgoć, którą można stosować na niemal każdym materiale stosowanym w dzisiejszym budownictwie, włączając w to pianę poliuretanową czy drewno. Po zastosowaniu odpowiedniego podkładu Hydronylon HMS(P) możliwe jest stosowanie powłoki na pokryciach metalowych.

Hydronylon chroni nie tylko przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowanym w nim składnikach skutecznie odstrasza ptaki, które często niszczą inne podobne powłoki, oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Kolorystyka szary, grafitowy, brązowy, czerwony (ceglasty)
Kolorystyka czerwony (klinkier)

HYDRONYLON HP

Produkt Hydronylon HP to polimerowa zawiesina wodna, której zadaniem jest zapewnienie podkładu dla właściwej powłoki - Hydronylon HN.

Hydronylon HP jest jednoskładnikowym produktem, który tworzy zwartą, pozbawioną spoin warstwę. Można ją stosować na istniejących pokryciach dachowych wykonanych z takich materiałów jak papa, gont bitumiczny, pianka poliuretanowa czy podłoża mineralne, takie jak betony, tynki oraz podłoża ścienne.

Hydronylon HMS

Podobnie jak przedstawiony wyżej Hydronylon HP, produkt Hydronylon HMS to podkład pod właściwą powłokę izolacyjną, którą jest Hydronylon HN. Hydronylon HMS to zbudowana na bazie polimerowych żywic jednoskładnikowa farba podkładowa.

Podstawowym przeznaczeniem produktu Hydronylon HMS jest zabezpieczenie i przygotowanie pokrycia dachowego, w którego konstrukcji wykorzystano elementy metalowe. Stosowany jest więc na podłożach metalowych pełnościennych, kratowych lub szkieletowych. Hydronylon HMS jest skuteczny tam, gdzie w trakcie eksploatacji mogą występować odkształcenia sprężyste lub plastyczne.

Kolorystyka czerwony

REALIZACJE