tel: 733 333 444

MULTIMEDIA

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć z naszej kamery termowizyjnej.

Zdjęcia z kamery termowizyjnej przedstawione są przy użyciu specyficznej kolorystyki. Za pomocą określonych kolorów kamera wskazuje jak wysoka jest temperatura danego miejsca czy obiektu. Generalna zasada jest taka, że chłodne elementy przedstawione są ciemnym kolorem, z kolei te obiekty, które mają wyższą temperaturę na zdjęciu z kamery termowizyjnej otrzymują kolory jasne.

Każde zdjęcie z kamery termowizyjnej zawiera kilka dodatkowych informacji. W lewym górnym rogu pojawia się średnia temperatura dla wszystkich obiektów na zdjęciu, podana w stopniach Celsjusza. Po prawej stronie zdjęcia umieszczona jest skala pokazująca zakres temperatur fotografowanych obiektów, ponownie w stopniach Celsjusza. Górna wartość oznacza najcieplejszy obiekt, przedstawiony jasnożółtym lub białym kolorem. Dolna wartość pokazuje najniższą zarejestrowaną temperaturę - są to obiekty w ciemnofioletowej barwie.

Do każdego zdjęcia termowizyjnego prezentujemy odpowiednik w normalnych barwach. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na pierwsze zdjęcie - wyraźnie widać, że jeszcze przed chwilą na kanapie ktoś siedział: zdjęcie termowizyjne pokazuje jasnymi kolorami obszary gdzie plecy i nogi osoby stykały się z powierzchnią mebla.

Proszę pamiętać, że test izolacji kamerą termowizyjną jest przez nas wykonywany za darmo po każdej wykonanej usłudze!