tel: 733 333 444

OCIEPLANIE PODDASZY Z EXPRES-PUR

Czas

Mamy pełną świadomość tego, że każdy, kto prowadzi inwestycje budowlaną chce, aby zakończyła się jak najszybciej. Nie ma tu znaczenia, czy jest to dom jednorodzinny, blok wielorodzinny, hala, czy dowolny inny budynek: każdy dzień trwajacej budowy niesie za sobą konkretne koszty, związane z wynajmej różnego rodzaju sprzętu, zakupem dodatkowych materiałów czy rosnącym należnościom wobec wykonawców. Wiemy, że każdy z Państwa z jednej strony chce uniknąć przedłużającej się budowy, dlatego proponujemy rozwiązanie, które spowoduje, że w harmonogramie budowy zrobi się luźniej, a to pozwoli obniżyć koszta i uniknąć wielu stresujących sytuacji.

Piana poliuretanowa, którą państwu proponujemy, jest nakładana za pomocą specjalnego agregatu, natryskującego pianę bezpośrednio na izolowaną powierzchnię. Przypomina to trochę lakierowanie samochodu - pracownik obsługujący agregat używa podobnego pistoletu i podobnie jak w lakierni - nakłada kolejne warstwy piany na Państwa poddasze. Dzięki temu, że nasi pracownicy to ludzie z doświadczeniem i wypróbowanymi umiejętnościami możemy w ciągu jednego dnia wykonać termoizolację poddasza o powierzchni do 250 m.kw.. Taką powierzchnię mają poddasza w średniej wielkości domu jednorodzinnym. Przy tradycyjnych metodach izolacji, na pokrycie takiego obszaru potrzebne są dni, a czasem tygodnia. Z nami i pianą PUR możecie Państwo mieć ocieplony dach już w kilka godzin!

Piana PUR

Piana poliuretanowa (zwanateż pianą PUR) jest najlepszym i najtrwalszym środkiem izolacyjnym dla Twojego poddasza

czytaj dalej
Szybko

Zastosowanie piany PUR wymaga tylko jednej warstwy izolacyjnej, której położenie możliwe jest już w kilka godzin

czytaj dalej
Oszczędnie

Stosując pianę PUR oszczędzasz czas i pieniądze - ocieplanie nie opóźnia Twojej budowy, a Ty ponosisz niższe koszty ogrzewania

czytaj dalej
Trwale

Jedną z najważniejszych właściwości piany PUR jest jej trwałość: środek ten nie traci właściwości wraz z upływem czasu

czytaj dalej

UWAGA!
Wykonanie izolacji za pomocą natrysku piany poliuretanowej jest zadaniem trudnym, którego poprawne zrealizowanie wymaga spełnienia wielu warunków. Na rynku działa wiele firm, które tych warunków nie jest w stanie spełnić, wykonując izolacje niedbale i nieskutecznie. Poprawianie źle wykonanej izolacji nigdy nie daje gwarancji uzyskania odpowiedniej ochrony termicznej. Z tego powodu nasza firma nie wykonuje poprawek istniejących izolacji i zaleca, aby mającą wady izolację zastąpić całkowicie nową.