tel: 733 333 444

OCIEPLANIE PODDASZY Z EXPRES-PUR

Trwałość

Piana PUR to materiał trwały. Badania dowodzą jego trwałości na poziomie minimum 25 lat. Oznacza to, że z zalet dziś zastosowanej izolacji pianą PUR korzystać będą jeszcze Państwa dzieci. Piana PUR tworzy zwartą, nieprzepuszczalną izolację. Dzięki stosowaniu z wykorzystaniem metody natrystkowej cząsteczki piany docierają do wszystkich zakamarków poddasza w stuprocentach pokrywając ocieplaną powierzchnię. Dzięki temu nie pojawiają się jakiekolwiek dziury, przerwy, mostki cieplne i inne miejsca, w których ciepło mogłoby przedostawać się przez Państwa dach i uciekać z budynku, podnosząc koszty i wysiłki związane z utrzymaniem odpowiedniej temperatury. Piana PUR zabezpiecza przed tym efektem całkowicie.

Inną zaletą piany poliuretanowej jest to, że tworząc monolityczną (zwartą, nie podzieloną) strukturę nie powoduje żadnego pylenia, a jej cząsteczki są trwale związane ze sobą. Jest to bardzo ważne w przypadku osób uczulonych - piana PUR jest dla takich osób przyjazna. Piana nieprzyjmuje wilgoci, jest przy tym samogasnąca i nie powoduje rozprzestrzeniania się ognia. Oprócz tego, że jest świetnym izolatorem stanowi bardzo dobrze wygłuszenie oraz dodatkową warstwę chroniącą elementy konstrukcyjne przed korozją czy grzybieniem.

Piana PUR

Piana poliuretanowa (zwanateż pianą PUR) jest najlepszym i najtrwalszym środkiem izolacyjnym dla Twojego poddasza

czytaj dalej
Szybko

Zastosowanie piany PUR wymaga tylko jednej warstwy izolacyjnej, której położenie możliwe jest już w kilka godzin

czytaj dalej
Oszczędnie

Stosując pianę PUR oszczędzasz czas i pieniądze - ocieplanie nie opóźnia Twojej budowy, a Ty ponosisz niższe koszty ogrzewania

czytaj dalej
Trwale

Jedną z najważniejszych właściwości piany PUR jest jej trwałość: środek ten nie traci właściwości wraz z upływem czasu

czytaj dalej

UWAGA!
Wykonanie izolacji za pomocą natrysku piany poliuretanowej jest zadaniem trudnym, którego poprawne zrealizowanie wymaga spełnienia wielu warunków. Na rynku działa wiele firm, które tych warunków nie jest w stanie spełnić, wykonując izolacje niedbale i nieskutecznie. Poprawianie źle wykonanej izolacji nigdy nie daje gwarancji uzyskania odpowiedniej ochrony termicznej. Z tego powodu nasza firma nie wykonuje poprawek istniejących izolacji i zaleca, aby mającą wady izolację zastąpić całkowicie nową.